23 лютого 2020 року державним підприємством «Мелітопольське лісомисливське господарство»  було проведено змагання з стендової стрільби присвячених закриттю мисливського сезону 2019 – 2020 р. В змаганнях прийняли участь 98 мисливців з різних районів Запорізької області. В ході проведених змагань перемогу отримали мисливці :

1 місто Торопчинов Сергій Костянтинович (Якимівський РО УТМР)

2 місто Юрченко Віталій Вітальєвич (Михайлівський РО УТМР)

3 місто  Юрченко Віталій Васильович (Михайлівський РО УТМР)

Юніори:

1 місто Кірчев Александр Миколаєвич  (Приазовський РО УТМР)

2 місто Шапошніков  Михайло Романович  ДП «Мелітопольське ЛМГ»

3 місто Черноконь Сергій Антонович ДП «Мелітопольське ЛМГ»

Серед команд:

1 місто команда Шипоша Олександр Євгенович, Шипоша Максим Олександрович, Юрченко Віталій Вітальевич (Михайлівський РО УТМР)

2 місто команда Павлюк Віктор Васильович, Юрченко Віталій Васильович, Тищук Андрій Володимирович (Михайлівський РО УТМР)

3 місто команда Шуплецов Дмитро Олексійович, Шеремет Артем Віталійович, Раков Костянтин Анатолійович  ДП «Мелітопольське ЛМГ»

Також за особисту активну участь в змаганнях були нагороджені подяками та спортивними кубками мисливці:

Шостак Олег Вікторович ТМ «БІОЛ»

Кадігроб Віталій Миколаєвич магазин «Перший оружейний»

Хребтов Олександр Юрійович голова Терпінівського мисливського колективу 

Підбиваючи підсумки сезону, що минає можна з впевненістю сказати  , що рік пройшов успішно. За 2019 рік державним підприємством «Мелітопольське лісомисливське господарство»  було проведено 19 рейдів з охорони державного мисливського фонду та складено 25 протоколів на порушників правил полювання на суму 3077 грн. В мисливських угіддях було викладено: сіна 5271 кг., сіль 1193 кг., зерновідходи 28860 кг., кормові віники 1240 шт. Було добуто 39 лисиць, 2 вовка. В Мелітопольську ветеринарну медицину було направлено на дослідження 5 голів лисиці, 1 голова вовка. В мисливські угіддя випущено 197 голі мисливського фазана.

Головний мисливствознавець                               В.А. Ніколаєв