Лісовою охороною Старо – Бердянського лісництва з початку 2021 року   було відремонтовано майданчики для відпочинку в кількості: три майданчика для відпочинку з мангалом, 10 майданчиків відпочинку на пеньках, 8 міст обладнаних столом з лавочками,  два туалети та при в їзді на зону відпочинку стоїть причеп для вивозу сміття. На  рекреаційній ділянці встановлено нагадування про необхідність залишати місце відпочинку чистим в виді інформаційної агітації в кількості 3 шт., та обережно з вогнем в кількості 6 інформаційних біг-бордів і панно.

При прибиранні території  ландшафтного заказника загальнодержавного значення    «Старобердянський» після свята 08.03.2021 року лісовою охороною лісництва було виявлено зламані місця відпочинку. На цей час лісовою охороною ведеться ремонт міст відпочинку.

Нажаль із за низької екологічної свідомості деяких відпочиваючих на святах 08.03.2021 року державне підприємство «Мелітопольське лісове господарство» змушено звернутись до кожного відпочиваючого, який відпочивав на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Старобердянський» бажання жити як „ в Європі ”- це оставляти після себе незламані, та прибрані місця відпочинку!

Прес служба державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство».