З метою запобігання виникненню лісових пожеж з початку 2020 року в лісах Державного підприємства влаштовано 66 км. мінералізованих смуг, проведено догляд за ними в обсязі 280 км. Перекрито 15 позапланових доріг. У лісових масивах вздовж доріг загального користування та у місцях відпочинку населення виставлено 10 аншлагів, бігбордів, панно, плакатів на протипожежну тематику. У засобах масової інформації оприлюднено 16 виступів і звернень щодо дотримання вимог пожежної безпеки в лісах.

Державне підприємство “Мелітопольське лісомисливське господарство” нагадує, що ст. 77 КУпАП про порушення вимог пожежної безпеки в лісах, тягне за собою накладення штрафу на громадян від дев’яноста (1530 грн.) до двохсот сімдесяти (4590 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від двохсот сімдесяти (4590 грн.) до дев’ятисот (15300 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двохсот сімдесяти (4590 грн.) до дев’ятисот (15300 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від  шістсот тридцяти (10710 грн.) до однієї тисячі восьмисот (30600 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Інженер з охорони та захисту лісу                       Прохоров Д.В.