З нагоди відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно – болотних угідь, який у 2019 році проходить під гаслом «Водно-болотні угіддя та зміни клімату» державне підприємство «Мелітопольське лісомисливське господарство» провела інформаційні компанії, спрямовані на підвищення обізнаності громадськості, шкільної та студентської молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь.

Інформаційні компанії були проведені головним мисливствознавцем ДП «Мелітопольське ЛМГ»  Ніколаєвим В.А. на кафедрі геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету, та Мирненської загальноосвітньої школи СШ І –ІІІ ступенів на базі учнівського лісництва «Паросток». Студентам і школярам була роз’яснена  мета конвенції та завдання конвенції.

У ході проведення інформаційної компанії учні та студенти познали, що метою конвенції є припинення втрати  водно — болотних угідь та зберігати існуючи. Завданням конвенції – привернути увагу до проблем водно — болотних угідь та раціонального використання ресурсів.

Головний мисливствознавець                               В.А. Ніколаєв.