Розведення мисливського фазана у неволі – вимушена реакція людини на щоденне зростання антропогенного тиску на природу. Потреба в штучному розведенні виникла у зв’язку з необхідністю інтенсифікації мисливського господарства України. Тому для збільшення чисельності показових полювань на мисливського фазана в мисливських угіддях державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство»  дало поштовх будувати вольєри для розведення і утримання цього птаха в вольєрах.

На території державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство»  вольєр був створено у 2008 році в якому нараховувалось 36 особин мисливського фазана. З того часу що року  державним підприємством  «Мелітопольське лісове господарство» в мисливські угіддя випускалось від 100 до 200 особин мисливського фазана.  Завдяки плодючості мисливський фазан став звичайним видом в мисливських угіддях підприємства.

15.09.2021 році державним підприємством «Мелітопольське лісове господарство» в мисливські угіддя господарства було випущено 100 особин мисливського фазана клінічно здорового.

Прес служба державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство».