З наближенням сезону полювання ДП «Мелітопольське ЛМГ» радить мисливцям обміняти контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, та  заздалегідь звернути увагу на термін дії дозволу на право  її зберігання та носіння аби уникнути у подальшому притягнення до адміністративної відповідальності.

Як відомо, початок сезону полювання є довгоочікуваною подією серед мисливців. І лише суворе дотримання вимог законодавства щодо зберігання та використання зброї може зробити таке захоплення легальним та безпечним.

Нагадуємо, що контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання видається  на термін 01.05.2019-30.04.2019 року. Обмін контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання здійснюється за адресою м. Запоріжжя вулиця Чумаченка 15 в.  Дозвіл на зберігання мисливської вогнепальної та холодної зброї видається строком на три роки, а документи на перереєстрацію подаються за місяць до його закінчення. Відповідно до ст. 85 КУпАП за порушення цих вимог передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафних санкцій.

Шановні громадяни! Початок мисливського сезону 2019/2020 планується з 10 серпня поточного року, тому для уникнення негативних наслідків є час підготуватись до нього належним чином.

Головний мисливствознавець,

Перший заступник директора 

ДП «Мелітопольське ЛМГ»                                                           В.А. Ніколаєв