12 жовтня у Мелітопольському лісовому господарстві лісівники Запорізької області в рамках програми Президента України «Зелена країна» та акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» заклали новий дубовий гай. Усього на площі 15 га планується висадити 90 тис. сіянців дуба звичайного.

До висадки дерев долучився перший заступник Міністразахисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський, перший заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Віталій Пунь, народний депутат України Артем Кунаєв, представники влади та громадськості, а також працівники державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство».

«Я сподіваюся, що завдяки програмі Президента України «Зелена країна» та акції «Створюємо ліси разом» у областях, які мають низьку лісистість, таких як Запорізька область, ситуація зміниться. У планах по всій Запорізькій області у 2021 році висадити дерев на площі 1000 га. – зазначив перший заступник Міністра Богдан Боруховський. – Створення нових лісових насаджень в Запорізькій області – це, без перебільшення, цінний вклад у «скарбницю» лісового фонду, адже ліси – це не лише економічні та рекреаційні ресурси, а й важлива екологічна система, яка відчутно впливає на стан навколишнього середовища, а отже і на здоров’я та якість життя кожного українця». 

«Кожен мешканець Запорізької області може допомогти своєму регіону у висадці дерев. Для цього достатньо зареєструватися на висадку в обраному лісгоспі на сайті https://zelenakraina.gov.ua/», – розповів перший заступник голови Держлісагентства Віталій Пунь.

Нагадуємо, що 16 вересня стартували висадки дерев у рамках програми Президента «Зелена країна». Її мета – висадити один мільярд дерев, або понад 166 тисяч гектарів культур до кінця 2024 року.