З добрим настроєм зустрічають своє професійне свято працівники державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство». Ще б пак: попрацювали на славу.  Колективом підприємства ритмічно виконуються та перевиконуються всі планові показники виробничо-фінансового плану на 2019 рік. За 8 місяців 2019 року обсяг реалізованої продукції, товарів, робіт та послуг склав 6700 тис. грн., при плані 5197 тис. грн., що складає 128,9 % до плану. Посаджено лісових культур на площі 42 га,  заготовлено 655 кг лісового насіння при плані 655 кг, або 100 % до плану, проведено догляду за лісовими культурами на площі 765 га при плані 765 га, або 100 % до плану, проведено санітарних та інших рубок на площі 176,9 га, при плані 175 га, або 101,1 % до плану та заготовлено деревини 4032 м3 при плані 3828 м3, або 105,3 % до плану. Організовано вирощування фазанів у вольєрах. Посіяно і вирощено озимої пшениці на площі 192,9 га, посіяно і вирощено соняшника на площі 201,6 га.

Всі колективи виробничих підрозділів виконали доведені плани та завдання. Кращих показників досягли колективи:

І – місто.  Старо-Бердянського лісництва (лісничий Горшков О.О.),

ІІ – місто. Семенівського лісництва (лісничий Прохоров Є.В),

ІІІ – місто. Богатирського лісництва (лісничий Пономаренко О.А.) лісництв.

За особистий внесок у розвиток виробництва, виконання планових показників, зразкову трудову дисципліну, з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу» підприємство зайняло І місце серед лісогосподарських підприємств області.

Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства» Державного агентства лісових ресурсів України, згідно наказу від 02.08.2019 року № 405-к нагороджено головного механіка  Грибова О.В.

Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України нагороджено:

Тракториста Семенівського лісництва Безсонова В.М.

Лісоруба Стро-Бердянського лісництва Борисенка О.О.

Тракториста Боготирського лісництва Коломійця О.В.

Майстер лісу Семенівського лісництва Мирошниченко Є.С.

Головного інженера Прохорова В.М. 

Крім цього працівники підприємства були нагородженні грамотами та подяками Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства та державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» і грошовими преміями.  

Шановні працівники лісу! Прийміть в цей чудовий, осінній день найкращі слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.


Головний мисливствознавець ДП»Мелітопольське ЛМГ» В.А. Ніколаєв