Створення лісів вважається важкою та  відповідальною  щоденною роботою лісівників. Комплекс лісогосподарських робіт це безперервний ланцюг. У державному підприємстві «Мелітопольське лісове господарство» триває  осіння посадка лісу. Всі працівники підприємства активно долучилися до створення лісових культур. Так при плані посадки 59,7 гектарів лісових культур підприємством вже висаджено 18,6 гектарів шляхом лісорозведення. Для створення нових лісів в сухому степу України підприємство використовує сіянці дуба черешчатого, акації білої, в’яза дрібнолистого, ясеня зеленого та різних порід чагарників. В посадці лісових культур задіяне п’ять тракторів з лісо посадковими машинами, та 21 працівник лісо господарських робіт. Доповнення лісових культур проведено на площі 6,6 га. для цього використовувались сіянці акації білої.

Для забезпечення розсадників посівним матеріалом на весну 2021 року працівники державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство» вже заготовили високоякісного лісового насіння 627 кг. при плані 3075 кг з них 42 кг. сосни кримської. Заплановано до кінця року сумісно з учнівськими лісництвами «Паросток» та «Лісовичок» зібрати 2000 кг жолудя.

Також восени лісівники як дбайливі господарі готують ґрунт для створення лісових культур на весні 2021 року. Вже підготовлено ґрунту на пощаді 20 га. При плані 20 га.

Поважайте і любіть ліс, прищеплюйте ці почуття дітям і друзям. Не забувайте, що все на планеті взаємопов’язано. І навіть від маленького деревця залежить наше життя.

Прес служба державного підприємства  «Мелітопольське лісове господарство».