20 червня 2019 року на території Старо-Бердянського лісництва державного підприємства «Мелітопольське  лісомисливське господарство»  Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства була відкрита перша обласна наметова школа-експедиція «Степові лісництва рідного краю».

На відкритті були присутні представники Департаменту освіти та науки Запорізької ОДА, на чолі з директором департаменту Озеровою Т.Я. та представниками лісової галузі: Начальник Запорізького ОУЛМГ Селюк В.І., директор ДП «Мелітопольське ЛМГ» Полуліх М.С., головний лісничий Орда Е.В., лісничий Старо-Бердянського лісництва Горшков О.О.

Метою школи-екпедиції є вивчення, збереження, примноження та опіка над лісовими насадженнями рідного краю.

У школі-експедиції взяли участь учні:

  •  Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Василівської селищної ради,
  • Навчально-виховного комплексу «Єлизаветівська ЗОШ І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Приморської районної ради,
  • Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради,
  • Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ОТГ,
  • Новопилипівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ОТГ. Крім цього в школі-експедиції беруть участь представники Запорізького обласного центру туризму на чолі з заступником директора центру туризму Шелегеда В.І.

Кожному учаснику школи-експедиції було надано польовий щоденник юного дослідника лісу для виконання завдань що передбачені даним заходом. Також метою даного заходу є збір даних для створення макету книги про ліси Запорізької області, яка планується до видання через декілька років.