Ліс — це свіже повітря та чисте довкілля.

Завдяки лісу зберігається біорізноманіття.

У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки в Україні  планується висадити 1 мільярд дерев. Ця акція стартує з 1 жовтня пропонуємо кожному долучитися до озеленення країни!

 «Висадити 1 мільярд нових дерев за 3 роки – це цілком реально! У нас є чіткий план, досвід і ресурси. Програма Президента «Зелена країна» – це еко-ініціатива, яка важлива не тільки для нас з вами, але й для майбутніх поколінь. Долучитися до най масштабнішої висадки дерев в історії України зможе кожен», – говорить Голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

У Держлісагентстві запустили спеціальний сайт https://zelenakraina.gov.ua/, де кожна людина зможе відслідкувати хід висадки лісу по окремих регіонах. Крім того, будь-хто зможе долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом”. 

 Також участь в акції дає нагоду долучитися до благодійності. Ви можете обрати область, де бажаєте, щоб висадили ліс та робите благодійний внесок – 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники висаджують дерева безкоштовно. Усі кошти одразу йдуть на користь підопічних фонду “Таблеточки”, який вже 10 років допомагає онко хворим дітям долати рак.

Для проведення громадської акції «Створюємо ліси разом» на землях державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство» в рамках проекту «Зелена Країна»  готується  ґрунт під посадку лісових культур для захисних лісових насаджень вздовж річки Молочна, Малий утюг , Молочний лиман площею 180,5 гектарів. В створені озеленення також будуть допомагати  ОТГ на чиїх землях запланована озеленити дитячі садочки, сквери, озеленення пам’ятників видатним людям. Для висвітлення реалізації акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми президента України «Зелена країна» державне підприємство «Мелітопольське лісове господарство» розміщує на біг-бордах цю інформацію.

Метою акції є покращення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Запрошуємо активно долучатися до акції жителів Мелітопольщіни – представників влади, громадських та молодіжних  організацій, підприємств та закладів освіти. Посадити своє дерево – це місія кожного із нас! Скористайтеся доброю нагодою!

Прес служба державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство».