Представниками державного спеціалізованого лісозахисного підприємства “Херсонлісозахист” на базі державного підприємства “Мелітопольське лісове господарство” було проведено семінар-навчання стосовно розвитку та поширення шкідників та хвороб лісу, які викликають ослаблення лісових деревостанів, а також карантинного шкідника смарагдової вузькотілої златки.

В ході семінару на території Старо-Бердянського лісництва ДП “Мелітопольський лісгосп” було наглядно продемонстровано деякі види шкідників роз’яснено періоди їх розвитку та методи боротьби з ними. Обговорено найросповсюдженіші види хвороб лісу та методи їх стримання та профілактики. Також на семінарі було обговорено останні зміни у санітарних правилах та роз’яснено які саме дерева можна відводити у санітарні рубки згідно нових санітарних правил.

Всього у семінарі прийняло участь 58 представників державної лісової охорони державного підприємства «Бердянське лісове господарство», державного підприємства «Запорізьке лісомисливське господарство», державного підприємства «Кам’янсько-дніпровське лісове господарство», державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство», державного підприємства «Пологівське лісомисливське господарство» та 3 представники державного спеціалізованого лісозахисного підприємства “Херсонлісозахист”.

Прес служба державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство».