В мисливських угіддях Державного підприємства  «Мелітопольське лісове господарство» полювання на пернату дичину (крім сірої куріпки та фазана) розпочнеться з ранку за годину до сходу сонця 08 серпня 2020 року, та закінчиться 27 грудня 2020 року включно. Полювання на перепела – з ранку за годину до сходу сонця 08 серпня та закінчиться 31 жовтня 2020 року включно. Днями полювання на пернату дичину, є субота, неділя, та середа для мисливців з мисливськими собаками. Які мають відповідний паспорт на собаку.

Вартість сезонної відстрілочної картки на пернату дичини становить 600 грн., та відстрільна картка на один світовий день 250 грн.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:

норець великий – 2              лиска ————— 6              перепел————15

гуски —————-  3             куріпка сіра —— 3              кулики ————10

качки —————  5              фазан  ————— 3              голуби ————10

До полювання допускаються лише  мисливців які мають необхідні документи на право полювання, передбачені статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

Перед початком та після полювання мисливець робить сам відповідний запис у щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання. За відсутність відмітки у щорічній контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання у зазначений день чи про добуту ним дичину, а також в відстрільній картці особисту відповідальність несе сам мисливець.

            Шановні мисливці нагадуємо, що  для уникнення негативних наслідків є час підготуватись до нього належним чином.

             Головний мисливствознавець                           В.А. Ніколаєв