На території мисливських угідь ДП «Мелітопольське ЛМГ» 12 серпня 2017 року розпочався мисливський сезон на пернату дичину який буде походити до 31 грудня 2017 року. Полювання на перепела буде проводитись з 12 серпня 2017 року до 29 жовтня 2017 року. На фазана та куріпку сіру з 1 жовтня 2017 року по31 грудня 2017 року. Відстріл вовків, бродячих собак і котів, сірих ворон здійснюється під час проведення  полювання на інші види мисливських тварин.

До полювання допускаються лише ті мисливці які мають документи на право полювання, а саме: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин ( ліцензія, відстрільна картка тощо); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів з відміткою про допуск до полювання у поточному році у разі їх використання під час полювання. Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Полювання буде поводитись тільки в мисливських угіддях які розташовані в адміністративних межах Мелітопольського району Запорізької області. Днями полювання на пернату дичину, є – середа (для мисливців з мисливськими собаками, які мають відповідний паспорт на собаку), субота, неділя. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати :

норець великий 2 особини.

гуски 3 особини.

качки 5 особин.

лиска 6 особин

куріпка сіра 3 особини.

фазан 3 особини.

перепел 15 особин.

кулики 10 особин.

голуби 10 особин.

Перед початком та після полювання мисливець робить сам відповідний запис у щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання. За відсутність відмітки у щорічній контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання у зазначений день чи про добуту ним дичину, а також в відстрільній картці особисту відповідальність несе сам мисливець.

Головний мисливствознавець

ДП «Мелітопольське ЛМГ»                                                                   В.А. Ніколаєв