Керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про управління об’єктами державної власності» Положенням про Державне агентство лісових ресурсів України та на підставі наказу Державного агентства лісових ресурсів України № 67 від 02.03.2020 року «Про зміну найменування, місцезнаходження та затвердження Статуту ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МЕЛІТОПОЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» в новій редакції», згідно виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб від 15.05.2020 року,  

НАКАЗУЮ:

  1. Змінити найменування ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МЕЛІТОПОЛЬСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» (код ЄДРПОУ 00991976) на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МЕЛІТОПОЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» скорочена назва ДП «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ЛІСГОСП».
  • Головному бухгалтеру Москаленко Л.М. провести перереєстрацію в Мелітопольському управлінні Державної казначейської служби України Запорізької області, а також у банках з якими ми співпрацюємо в своїй фінансовій діяльності, саме: «Приват Банк», «Укргазбанк» та  «Актив Софт».
  • Головному механіку Грибову О.В. провести перереєстрацію всіх транспортних засобів які знаходяться на балансі підприємства.
  • Юрисконсульту провідному Фіщуку Є.А. внести зміни до укладених договорів виробничо – фінансової діяльності підприємства відповідно до п.1 цього наказу.
  • Інспектору з кадрів Акімовій Ю. Г. внести запис до трудових книжок працівникам підприємства про зміну найменування, а саме: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МЕЛІТОПОЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО».

Інспектор з кадрів                                                      Ю.Г. Акімова