З метою підготовки до пожежонебезпечного періоду 2019 року підприємством видано наказ № 38 від 25.02.2019 року «Про підсумки роботи підприємства в пожежонебезпечний період 2018 року та завдання на 2019 рік» згідно якого з метою своєчасного гасіння лісових пожеж по кожному лісництву сформовано 5 добровільних пожежних дружин, загальної кількістю 56 чоловік   і закріплена за ними пожежна техніка та інші засоби пожежогасіння.  

          На підприємстві знаходяться 3 пожежні автомобіля, а саме: автомобіль ГАЗ 66 (АПЛ-10) розташований на центральної садибі, ГАЗ 53 в Старо-Бердянському лісництві, ГАЗ 66 в Богатирському лісництві.  Крім цього в  Приазовському лісництві розташовано пожежний модуль УАЗ 3909, автомобілі відремонтовано та укомплектовано.

        На території  центральної садиби та в кожному лісництві   розташовані пункти  зосередження  пожежного інвентаря, які укомплектовано згідно з паспортом.

      З метою недопущення виникнення та розповсюдження лісових пожеж підприємством заплановано провести влаштування мінералізованих смуг-240 км.,  догляд  за мінералізованими смугами -1200 км.

   Постійно проводяться патрулювання державного лісового фонду з метою своєчасного виявлення лісових пожеж та притягнення порушників правил пожежної безпеки в лісі до адміністративної відповідальності.

   На сьогоднішній день на підприємстві  лісових пожеж  не було.

Інженер з охорони і захисту лісу І категорії Мигрин М.М.