Державне підприємство «Мелітопольське лісове господарство» для якісного розведення мисливського фазана в фазанарії свого підприємства придбав самок і самців у різних продавців, а також з різних областей. Першу партію з Дніпропетровській області з приватного акціонерного товариства «Агро-Союз», другу з Запорізької області Пологівський район ТОВ «Карстел» тому, що  розмноження фазанів у родинних зв’язках призводить до слабкого або гібридного виводку, який у подальшому не здатний привести повноцінне потомство.

На цей час куплені фазани в кількості 100 особин поставлені на профілактичний карантин який закінчиться у першої партії  24.02.2021року, а  друга партія 06.02.2021 року. В подальшому підприємство планує з березня місяця розпочати підготовку мисливського фазана до процесу розмноження (відкладання яєць й висиджування пташенят в інкубаторі).

Дуже приємно що деякі мисливці Мелітопольського краю приймають активну участь у питанні розведення мисливського фазана в мисливських угіддях. Тому державне підприємство «Мелітопольське лісове господарство»  дякує небайдужим мисливцям  за допомогу купівлі мисливського фазана.

Прес служба державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство».