На фото: голова Запорізької обласної державної адмінісрації  Бриль К.І., директор ДП «Мелітопольське ЛМГ» Полуліх М.С., народний депутат України Богуслаєв В.О.

     Лісові насадження на території Мелітопольського району почали створюватись з 1899 року переважно невеликими штучними лiсками, полезахисними лісосмугами, які майже рiвномiрно розташовані по периметру  бiльшостi полів, а також по схилах балок та ярiв. Загальна площа штучних лісонасаджень на території державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» на наш час досягає 14235 га.

      Створення у 1998 році  на території Мелітопольського районну Семенівським лісництвом  «Урочища Богуслаївське» площею 1032 га сприяло позитивному впливу на процеси збереження та відтворення  тварин та покращення ведення сільського господарства.

   30.10.2018 року на території державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» Семенівське лісництво в «Урочище Богуслаївське» була проведена акція «Посади свій Запорізький дуб» в ході якої було висаджено 5 тис. дубів.  У цій акції прийняли участь голова Запорізькї обласної державної адміністрації Бриль К.І., народний депутат України Богуслаєв В.О. начальник Запорізького управління лісового та мисливського господарства Селюк В.І.,  міський голова міста Мелітополя Мінько С.А., голова Мелітопольської районної державної адміністрації Селевіч С.О, голова Мелітопольської районної ради Мордик О.М. та учні Мелітопольського району.

На фото: начальник Запорізького ОУЛМГ Селюк В.І., голова Запорізької ОДА  Бриль К.І., учні шкільних лісництв

 

     Назву «Урочище Богуслаївське» отримало на честь народного депутата Богуслаєва В.О. котрий у скрутний час для лісової галузі фінансово підтримав підприємство на території якого і було створено це урочище в ті часи. Акція «Посади свій Запорізький дуб»  була проведена згідно Програми розвитку лісового фонду Запорізької області на період з 2018 до 2022 року. Метою цієї програми є створення захисних лісових насаджень стійких до засушливого клімату.    

     Лісівники Мелітопольщини в питаннях лісовідновлення та лісорозведення мають високі результати. В умовах змін клімату та глобального потепління Мелітопольський район не перетвориться на пустелю з пиловими бурями.

Головний мисливствознавець,

перший заступник директора                                                               В.А. Ніколаєв