Одним з видів біотехнічних заходів є охорона диких тварин, яка поділена на  боротьбу з  хижими тваринами та охорону від браконьєрів.

   На протязі лютого місяця в угіддях державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» проводилися облавні полювання на хижих тварин. В цих заходах були задіяні мисливці Терпіннівського, Вознесенівського, Соснівського, Астраханського мисливських колективів.

       У ході цих заходів було добуто 14 лисиць та 2 вовка. Також єгерською службою на протязі січня-лютого місяців було добуто 10 бродячих собак та 2 котів.

     Державним підприємством «Мелітопольське лісомисливське господарство» станом на 27 лютого 2018 року складено 7 протоколів на порушників Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Основними видами порушень являються: полювання без відстрілочної картки користувача мисливських угідь та полювання з незаконними знаряддями лову.

    Спочатку року державним підприємством «Мелітопольське лісомисливське господарство» було знищено 170 штук незаконних знарядь лову.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний мисливствознавець                                                                                                В.А. Ніколаєв