Державне підприємство «Мелітопольське лісове господарство» з відкриттям мисливського сезону полювання на мисливських птахів   яке відбулося 07 серпня 2021 року постійно здійснює охорону мисливських угідь на предмет вчасного виявлення та попередження скоєння порушень використання об’єктів тваринного світу. Лісовою охороною підприємства проведено перевірку щодо наявних документів (посвідчення мисливця, щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин, відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання, паспорт на собак мисливських порід). За період з 07 серпня по 28 серпня 2021 року було складено 4 адміністративних протоколі на порушників Закону України «Про мисливське господарство та полювання» які здійснювали полювання на пернату дичину.

Особливу увагу при перевірці мисливців, єгерська служба ДП «Мелітопольський лісгосп» приділяла  дотриманню правил техніки безпеки і поводження зі зброєю, боротьби з браконьєрством.

З метою виявлення порушників лісового і мисливського законодавства  та притягнення їх до відповідальності рейдовими бригадами лісової охорони державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство»  з січня по серпень  2021 року було проведено 34  рейдів. В ході проведених рейдів було складено 9 адміністративних матеріалу по ст 65. КУАП, та 12 адміністративних матеріалів по ст. 85  КУАП. Всі особи вже сплатили штрафи на суму 5457 грн. та матеріальні збитки  на суму 5317 грн. Кожного року  державне підприємство «Мелітопольське лісове господарство» робить акцент на охорону лісового та мисливського фонду. В порівнянні з минулими роками кількість незаконних полювань, значно зменшилась, що показує злагоджену роботу лісової охорони, але в зв’язку з тяжким матеріальним становищам населення лісові порушення збільшились.

Тому звертаємось до населення з попередженням про те, що за будь-які неправомірні дії на території господарства порушники будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.

Прес служба державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство».