Мисливський сезон закінчився, але нажаль не всі люди є законослухняними. Тому державне підприємство «Мелітопольське лісомисливське господарство» проводить постійні виїзди мобільних відомчих груп на охорону державного мисливського та лісового фонду з правоохоронними органами. На 13 березня підприємством  було проведено 19 рейдів з охорони державного мисливського фонду та вимог лісового законодавства, та складено  19   протоколів про адміністративне правопорушення, а саме:  ст.85 ч.1 КУпАП (порушення правил полювання) складено 8 протоколів про адміністративне правопорушення;

ст.65  КУпАП (незаконна рубка деревини) складено 10 протоколів про адміністративне правопорушення;

ст. 73 КУпАП (засмічення лісу побутовими відходами) складено 1 протокол про адміністративне правопорушення;

         Притягнуто до відповідальності 19 чоловік. Накладено та сплачено штрафів на суму 2227 грн.00 коп., сума пред’явлених та сплачених збитків 2643 грн.00 коп.

         Державне підприємство «Мелітопольське лісомисливське господарство» проводить відстріл хижих та бродячих тварин. Під час проведення відстрілу хижих та бродячих тварин на 13 березня було добуто:

Вовків 2 гол.

Лисиць 14 гол.

Бродячих собак 20 гол.

Бродячих котів 12 гол.

     В ДУ «Мелітопольська районна державна лікарня ветеринарної медицина» було направлено для дослідження на сказ 2 голови вовка.

      Для покращення чисельності державного мисливського фонду егейською службою проводяться заходи по збору та знищення незаконних знарядь лову. Так на кінець березня  егейською службою було зібрано та знищено 200 шт. незаконних знярядь лову.      

            Для збереження державного мисливського фонду державним підприємством «Мелітопольське лісомисливське господарство» була організована посилена підгодівля диких тварин, а саме:

Назва лісництва Пшениця,  зерновідходи (кг) Сіно лугове (кг) Кормові пучки (шт)
Старо- Бердянське 1870 705 370
Приазовське   704  
Терпіннівське 1570 704 100
Семенівське   704 370
Богатирське   1408 200
Разом 3440 4225 1040

         Для випуску в мисливські угіддя фазана на території державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» знаходиться вольєр для штучного розведення фазана. На цей час підприємство вже підготувало 12 сімей фазана для збору та закладки в інкубатор яєць фазана.      

Головний мисливствознавець                                                                                                         В.А. Ніколаєв