Одним з головних критеріїв підприємства є кадрове забезпечення. За умови правильного забезпечення кадрами, підприємство може досягнути поставлених цілей. Персонал підприємства – це його головний ресурс, від роботи якого залежать результати діяльності підприємства.

    Завдання щодо підбору персоналу стоїть практично перед будь-яким підприємством. Професіональний підбір нових працівників не тільки забезпечує режим нормального функціонування підприємства, але й закладає фундамент його майбутнього.

   Метою кадрового забезпечення є залучення до роботи працівників, здатних виконувати свої посадові обов’язки на рівні, що відповідає вимогам роботодавця.

    Організаційна складова кадрового забезпечення в багатьох факторах визначає ефективність функціонування трудового колективу як системи в цілому та кожного працівника окремо.

    Основним критерієм правильної роботи будь-якого підприємства є правильна організація її керівником та його взаємодія із працівниками.

    Велику цінність для нашого підприємства являють собою працівники, які сумлінно працюють на протязі багатьох років  та не зважаючи ні на що все ж таки підтримують роботу підприємства на доброму рівні.

Завдяки сумлінній праці та відданості працівників наше підприємство працює у звичному режимі та займає провідні місця серед показників району та області.

    Однак, через відсутність бюджетного фінансування чисельність працівників підприємства значно знизилась,  багато співробітників з великим досвідом роботи звільнились. Але не зважаючи ні на що, хочеться подякувати всім працівникам підприємства, які приймали участь  у примноженні та збереженні лісів.

   

Інспектор з кадрів М.В. Мєхтієва