Облік на підприємстві проводиться по  ліцензійній комп’ютерній бухгалтерській програмі 1С Підприємство, версія  8.3, програма розроблена для лісогосподарських підприємств України фізичним підприємцем Клименко Віктором Андрійовичем, який входить в групу компанії «УКРПРОГРАМПРОДУКТ». Працівники програми своєчасно вносять зміни в Програмний продукт в межах Закону України «Про бухгалтерський облік» та галузевої специфікації.

       Крім того користуємося  програмами: Клієнт – Банк, Медок, Казначейська програма, проводиться електронний облік деревини. Формуємо банківські та казначейські документи, персоніфікований облік, звітність до Податкової інспекції та Пенсійного фонду, місячну та квартальну звітність.

      Відсутність бюджетного фінансування лісогосподарських підприємств, привело їх до самовиживання і кожне підприємство шукає самостійно путі для того щоб вижити та працювати. На нашому підприємстві  проводили оптимізацію чисельності, все це дало змогу скоротити чисельність,  працювало 10 бухгалтерів, а зараз працює – 4, висвободили  працівників за рахунок провадження  бухгалтерської програми 1С Підприємство.

        Не зважаючи на те, що немає бюджетного фінансування, підприємство працює, та виплачує заробітну плату, так фонд заробітної плати за 7 місяців 2018 року склав – 2816,6 тис. грн., та станом на 01.08.2018 року підприємством сплачено всього 2231 тис. грн. податків, зборів, обов’язкових платежів та єдиний соціальний внесок у сумі – 650 тис. грн.  Недоїмки перед бюджетом та фондами немає.

Головний бухгалтер                                                                                               Л.М. Москаленко