З початку ялинкової кампанії у передноворічний період державне підприємство «Мелітопольське лісове господарство» працює в  посиленому режимі, зберігаючи  хвойні масиви від самовільних рубок. Протягом листопада-грудня триває операція «Новорічна ялинка». Мобільні патрульні групи, які складаються  з працівників державної лісової охорони, нацполіції, держекоінспекції, представників громадськості та преси проводять систематичні рейди.

Так 21 грудня 2020 року в 23-30 годин  на території Старо-Бердянського лісництва лісової охороною було виявлено та затримано лісо-порушника, який незаконно зрубав 10 новорічних ялинок. Порушник відмовився від складання адміністративного протоколу. Тому лісовою охороною Старо-Бердянського лісництва було зроблено дзвінок  на гарячу лінію національної поліція 102. Працівники поліції оперативно відреагували на повідомлення лісової охорони та швидко прибули на місце скоєння правопорушення. На цей час тривають слідчі дії. Порушнику загрожує штраф від 510 грн. — до 1020грн. та сплата матеріальної шкоди державному підприємству «Мелітопольське лісове господарство» в сумі 13442,07 грн.

Так одна ялинка для порушника висотою до 2 метрів буде коштувати  в 1344 грн. В той час коли головні прикраси новорічних свят вже в продажі за адресами:

Мелітопольський р-н. смт. Мирне вул. Дружби будинок 4.

Мелітопольський р-н. с. Семенівка вул. Михайлівська 91.

Мелітопольський р-н. с. Сосновка вул. Першотравнева 4.

Приазовський р-н. смт. Приазовське вул. Східна 4.

За Цінами :

Ялинка висотою від 1,0 до 1,5 м. – 150 грн.

 Ялинка висотою від 1,5 до 2,0 м. – 220 грн.

 Ялинка висотою від 2,0 до 2,5 м. – 270 грн.

 Ялинка висотою від 2,5 до 3,0 м. – 700 грн.

 Колективна ялинка від 3,0 м до 3,5м. – 1200 грн.

 Колективна ялинка від 3,6 м. та вище – 2000 грн.

Наявність на ялинці спеціальної бирки з номером і кодом — гарантія легального її походження. Відсутність номера і коду каже про незаконну вирубку.

Купуйте легальні ялинки з  спеціальною биркою з номером та кодом ! Відсутність номера і коду каже про незаконну вирубку.

Бажаємо Вам радісних Новорічних свят!

Прес служба державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство».