В ході проведення чергового обходу 26.10.2020 року державною лісовою охороною  державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство» на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення Старобердянський» в кварталі № 74 виділ 5. було виявлено незаконно спиляні дерева в кількості 43 штуки  діаметром від 10 см до 40 см. та залишки невивезених незаконно спиляних дерев. Для того щоб виявити осіб які скоїли це порушення було встановлено цілодобове  чергування лісовою охороною.

27.10.2020 року  приблизно в шість годин ранку лісовою охороною було помічено порушника с бензопилою який приїхав забрати залишки дров але був  затриманий лісовою охороною про що було повідомлено національну поліція. Працівники поліції оперативно відреагували на повідомлення лісової охорони та швидко прибули на місце скоєння правопорушення.

На порушника було складено  протокол про адміністративне правопорушення за статтею 65 « За незаконну порубку,пошкодження та знищення лісових культур і молодняка »  КУАП . Сума матеріальних збитків складає 25455 грн. Матеріали справи передані до органів національної поліції.

Прес служба державного підприємства  «Мелітопольське лісове господарство».