На каналі ТСН у програмі новин був репортаж про рятування трирічної дівчинки медиками Запорізької обласної лікарні при підтримці сан авіації та медиків Києва,  якій був поставлений страшний діагноз вірусна пневмонія. Мати Тетяна  з донькою Кірою проживають в селі   Дніпровка  Василівського району. В особистій розмові  з працівниками ДП «Мелітопольський лісгосп» мати маленької дівчинки сказала « Що після одужання доньки вони повернуться у дім де холодно через відсутність коштів для придбання дров для опалення».

 Працівниками державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство» на ранкової нараді було прийнято рішення про добровільний збір  коштів від працівників підприємства для надання матеріальної допомоги у вигляді покупки на підприємстві  та завезення паливних дров у село Дніпровка Василівського району Запорізької області. На момент завезення дров маленька дівчина з мамою ще знаходилась у Запорізькій обласній лікарні, тому завезені паливні дрова зустрічала бабуся дівчини.

Працівники державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство» сподіваються,  що маленька Кіра скоро одужає та повернеться до теплого дому.

  Прес служба державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство».