З початку проведення облавних полювань на копитних та хутрових звірів на території України сталося два нещасних випадки із загибеллю мисливців. Причиною таких нещасних випадків є недотримання техніки безпеки на полюванні і необережне поводження з мисливською зброєю.

     Враховуючи вищенаведене державне підприємство «Мелітопольське лісомисливське господарство» з єгерями провело роз’яснювальну роботу серед мисливців про посилення контролю за технікою безпеки під час проведення полювання з боку самих мисливців.

      Крім того  нагадали мисливцям, що ліси відвідують багато населення з метою відпочинку та збору грибів. У ході проведеної роботи державним підприємством «Мелітопольське лісомисливське господарство» з 11.11.2018 року по 18.11.2018 року було складено 9 адміністративних протоколи на порушників Закону України «Про мисливське господарство та полювання», а саме:

  • 6 протоколів на мисливців яки полювали без документів, визначених статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»;
  • 1 протокол на мисливця який полював на відстані ближче ніж 200 метрів від будівель населеного пункту;
  • 2 протоколи на мисливців яки полювали з напівавтоматичною зброєю з магазином

      більш як на два патрони.

      Тому ще раз нагадуємо мисливцям, що коли Ви виходите на полювання з рушницею яка є предметом підвищеної небезпеки пам’ятайте про дотримання правил полювання та поводження з мисливською зброєю. Не порушуйте Закон України «Про мисливське господарство та полювання». Будьте обережні з мисливськими рушницями.

 Перший заступник директора,

головний мисливствознавець                                                            Ніколаєв В.А.