Щорічно у третю неділю вересня в Україні відзначають День працівників лісу. Це професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної і целюлозної паперової промисловості.

       18 вересня 1977 року в Радянському Союзі було прийнято перше «Лісове законодавство». По суті, це було усвідомлення того, що як би не була «широка країна моя рідна», але це не означає, що вона безмежна і необхідно берегти те, що подаровано природою. Пізніше був заснований День працівників лісу, дату святкування якого приурочили до виходу «Лісового законодавства 1977 року, трохи зсунувши її так, щоб вона потрапляла на вихідний день.

    Після розпаду СРСР в Україні «на підтримку ініціативи працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості України….» згідно з Указом Президента України « Про День працівника лісу» був професійним святом, зокрема, працівників  та целюлозно-паперової промисловості.

Україна займає восьме місце в Європі за площею лісу. Загальна площа земель лісового фонду становить 10,8 млн. гектарів, з яких 9,5 млн. покрито лісовою рослинністю. Характерним для України є не рівномірне розташування лісів, переважно екологічне їх значення і високий відсоток заповідників (13,7%). Кожен другий гектар лісу в Україні створений штучно.

Колективом Державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство» ритмічно виконуються та перевиконуються всі планові показники виробничо-фінансового плану на 2020 рік. За 8 місяців 2020 року обсяг реалізованої продукції, товарів, робіт та послуг склав 8350 тис. грн., при плані 6570 тис. грн., що складає 127 % до плану. Посаджено лісових культур на площі 20,3 га,  заготовлено 562  кг лісового насіння при плані 562 кг, або 100 % до плану, проведено догляду за лісовими культурами на площі 824 га при плані 824 га, або 100 % до плану, проведено санітарних та інших рубок на площі 219  га, при плані 216 га, або 101,4 % до плану та заготовлено деревини 4693 м3 при плані 4373 м3, або 107,3 % до плану. Організовано вирощування фазанів у вольєрах. Посіяно і вирощено озимої пшениці на площі 290 га, посіяно і вирощено соняшника на площі 58,3 га. Зібрано меду 575 кг. Всі колективи виробничих підрозділів виконали доведені плани та завдання.

     За особистий внесок у розвиток виробництва, виконання планових показників, зразкову трудову дисципліну, з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу»  державне підприємство «Мелітопольське лісове господарство» отримало І місце серед  лісогосподарських підприємств області.

Прес-служба державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство»