Осіння посадка — гаряча пора для працівників лісового господарства. Всі лісництва готуються до висадки лісових культур.

   В Приазовському лісництві (лісничий Тодоров Ю.Г.) з травня 2018 р. проводиться підготовка ґрунту на площі 16,3 га, було проведено дискування та оранку ґрунту, чотири культивації. У вересні додатково зроблено дозаглиблення.

    Для обробки площі 16,3 га було задіяно 2 трактори МТЗ 82.1 та МТЗ 121 Семенівського лісництва. Основну роботу виконував трактор МТЗ 82.1, а саме оранку та культивацію, МТЗ 121 виконував дозаглиблення ґрунту на 40 см. Загалом на підготовку ґрунту знадобилось 6 місяців.

    Крім цього продовжується підготовка ґрунту ще на одній ділянці, на площі 9,2 га; вже проведена оранка ґрунту та незабаром буде проведена культивація.

    Працівниками Богатирського лісництва ( лісничий Пономаренко О.А.) на сьогоднішній день  проводиться передпосадкова культивація ґрунту на площі 74,5 га, де в подальшому будуть висаджені лісові культури.

    На підготовці ґрунту задіяно три трактори МТЗ-82.

    Робітниками Богатирського лісництва, на сьогоднішній  день  зібрано 1640 кг насіння деревних порід для подальшого висівання в лісорозсаднику лісництва.

    Семенівським лісництвом (лісничий Прохоров Є.В.) було проведено підготовку ґрунту для посадки лісових культур на площі 5,4 га в кв. 80,81 урочища «Богуслаївське». В період підготовки ґрунту було витримано весь комплекс агротехнічних вимог, а саме дискування ґрунту, оранка, чотири культивації, дозаглиблення, вирівнювання площі. На сьогоднішній день ділянка повністю готова до посадкових робіт.

   Всі лісництва підприємства займаються забезпеченням посадкового матеріалу і готові провести роботи з посадки лісових культур в оптимальні терміни.