На території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Старобердянський» в період весняної та осінньої міграції орнітологами регіструється до 80 видів птахів. Деякі з них постійно живуть у нашій області, а деяким доводиться долати тисячі кілометрів на шляху до нас. Тому державне підприємство «Мелітопольське лісове господарство» спільно з КЗ «Терпінівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради провела  акцію  «Нагодуй птахів взимку».  Головна мета — підтримка зимуючих птахів на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Старобердянський», створення «пташиних столових», пропагування еколого-натуралістичного виховання, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування у учнів поваги до птахів і навколишнього середовища.

Розпочалася акція із лекції працівників державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство», на якій працівники лісової охорони розповіли учням як з підручних матеріалів можна зробити годівницю для птахів і чим їх підгодовувати. Опісля учні КЗ «Терпінівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» разом зі старшими кураторами на свіжому повітрі розпочали свою екологічну акцію зі виготовлення та розвішування «пташиних їдалень».

Також державним підприємством «Мелітопольське лісове господарство» заплановано до кінця року сумісно з учнівськими лісництвами «Паросток» та «Лісовичок» провести акцію «Нагодуй птахів взимку».

Прес служба державного підприємства «Мелітопольське лісове господар.