З 09.09.- 13.09. 2019 року  відбудеться акції в рамках «Лісівничого тижня». Лісівники державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» готуються до проведення лісівничого тижня – нагоди привернути увагу до лісового господарства, нелегких буднів його працівників, до збереження та охорони лісів.

План дій:

09.09. 2019 р. Мирненськи опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради. За адресою: Смт. Мирне  Шкільна 1. Проведення лекції для привернення уваги до лісового господарства, нелегких буднів його працівників, до збереження та охорони лісу.

10.09.2019 року Таврійський державний агротехнологічний університет. За адресою: м. Мелітополь вул. Богдана Хмельницького 18,  кафедра «Геоекології і землеустрою». Проведення лекції для привернення уваги до лісового господарства, нелегких буднів його працівників, до збереження та охорони лісу.

12.09.2019 року Мирненськи опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради. За адресою: смт. Мирне  Шкільна 1.         Висадження декоративних рослин для озеленення території школи.

Відповідальні особи: головний лісничий  ДП «Мелітопольське ЛМГ» Орда Е.В., головний мисливствознавець ДП «Мелітопольське ЛМГ» Ніколаєв В.А.

Головний мисливствознавець                                        В.А.      Ніколаєв «Мелітопольське ЛМГ»