Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)

Від щирого серця колектив державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство» вітає з ювілеєм ПОЛУЛІХ МИРОНА СЕМЕНОВІЧА. Для справжнього чоловіка 70 років життя це лише привід для веселощів і свята. Нехай здоров’я ніколи не підводить, а навколишні тільки радують! Нехай буде менше звичайних буднів і якомога більше яскравих барвистих днів, щоб душа співала від прекрасного життя! Нових Вам перемог!

           Мирон Семенович Полуліх народився 25 червня 1951 року в м. Рудки, Самбірського району. Вищу освіту здобув у  Львівському лісотехнічному інституті за спеціальністю — інженер лісового господарства (1968-1973 рр.).

           Трудову діяльність у галузі лісового господарства Мирон Семенович розпочав у 1973 році в Приморській лісомеліоративній станції (ЛМС) Запорізької області на посаді помічника лісничого, а з грудня 1975 року головний лісничий Приморської ЛМС. З січня 1981 року — директор Мелітопольського лісгоспзагу по січень 2010 року, з січня 2010 року по травень 2016 року начальник Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства. У травні 2016 року повернувся на посаду директора ДП «Мелітопольський лісгосп», де і працює по теперішній час. Голова Запорізької обласної ради Товариства лісівників України.

             Перебуваючи на різних посадах, зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем, вимогливим, наполегливим, принциповим, цілеспрямованим та відповідальним керівником.

             Указом президента України від 14 вересня 2000 року № 1063/2000 присвоєне почесне звання «Заслужений лісівник України» за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства лісового господарства України (1996 р.), Почесними грамотами Державно комітету лісового господарства України (1999 р., 2001 р., 2005 р.),  нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник Держкомводгоспу України» (2007 р.), нагороджений нагрудними знаками «Відмінник лісового господарства України» (2011р.), «За бездоганну службу в держаній лісовій охороні України» (2013р.) Державного агентства лісових ресурсів України. Нагороджувався орденами І, ІІ та ІІІ ступенів  Запорізької обласної ради «За заслуги перед Запорізьким краєм» (2009р., 2011р., 2015р.).

На даний час площа лісового фонду  державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство» складає 13162 га, в трьох адміністративних районах: Мелітопольському, Приазовському, Якимівському. До складу підприємства входить шість лісництв: Богатирське, Приазовське, Старо-Бердянське, Семенівське, Терпіннівське, Шелюгівське та цех «Зеленбуд».

За 48 років роботи на керівних посадах в лісовій галузі під його керівництвом було посаджено майже 9,4 тис. га нових лісових насаджень, для чого було вирощено майже 42,5 млн. штук сіянців лісових дерев та чагарників. В останні роки велика увага приділяється вирощуванню цінних декоративних порід для забезпечення потреб в озеленені територій підприємств, баз відпочинку, населених пунктів та садиб жителів регіону.

Для більш ефективного вирощування нових лісових насаджень, щорічно в підприємстві проводиться рубки формування і оздоровлення лісів на площі 600 га. Це дає змогу зберегти ліси, які були створені ще у ХІХ сторіччі і є заказниками загальнодержавного значення, їх загальна площа становить 2473 га.

В кінці 90-х років через недоотримання державних коштів на створення нових лісових насаджень було відкрито новий напрямок у виробничій діяльності, а саме вирощування сільськогосподарських культур, для чого було прийнято на баланс 560 га ріллі.  Щорічно підприємство вирощує зернові та олійні культури, а їх реалізація дає змогу задовольнити потребу підприємства в недофінансуванні із державного бюджету. Вирощування пшениці та соняшника за новітніми технологіями дає змогу отримувати високі врожаї. Так, за останні три роки урожайність пшениці склала 50,1 ц/га, а соняшника 20,7 ц/га, що є другим показником урожайності серед фермерських господарств до 1000 га ріллі Мелітопольського району.

В 1997 році підприємство відкрило ще один напрямок в роботі це ведення мисливського господарства. Станом на 2021 рік є в користуванні – 50325 га мисливських угідь. Підприємство займається штучним розведенням мисливських тварин та випускає щорічно в мисливські угіддя 200 — 250 голів фазана, 10-20 голів дикого кабана.

М.С. Полуліх користується заслуженим авторитетом і повагою серед працівників лісової галузі, які обрали його головою Запорізької обласної ради Товариства лісівників України.

Мирон Семенович разом із дружиною Аллою Дмитрівною виховав доньку Ілону та онуку Анастасію.