Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький підписав наказ від 12.03.2020 № 81 «Про заходи стосовно стабілізації епідемічної ситуації в Державному агентстві лісових ресурсів України, спричиненої коронавірусом COVID-19» (https://drive.google.com/…/1vI6zozJL9JyAqkrVQrBEDfLM_F…/view).

Зокрема, при Держлісагентстві утворена спеціальна комісія із зазначених у наказі питань (https://drive.google.com/…/1thzlnKULHBeh0S5BMForcoEyg8…/view).

Доручено встановити режим підвищеної готовності підсистеми охорони і захисту лісів єдиної державної системи цивільного захисту для запобігання виникненню надзвичайної ситуації на підприємствах, в установах і організаціях, що належать до сфери управління Держлісагентства, внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Також затверджено оперативний план протиепідемічних заходів (https://drive.google.com/…/1Wb8vgtRlXM4grRRA9FeiI5sU_P…/view).

Все, що потрібно знати про новий коронавірус https://covid19.com.ua/

#ліс #всебуделіс
Денис ШмигальКабінет Міністрів УкраїниМіністерство енергетики та захисту довкілля УкраїниМіністерство охорони здоров’я України